Namų projektai iš baro su mansarda: madingas interjeras visiems laikams

Turinys
 1. Savybės ir privalumai
 2. trūkumai
 3. Kaip įrengti lauke?
 4. Prisitaikymas prie srities
 5. Vidaus baldų idėjos
 6. Statybos ir renovacijos patarimai
 7. Įspūdingi įkvėpimo pavyzdžiai

Namų projektai iš baro su mansarda išsiskiria racionaliu požiūriu į statinio statybą, taupant vasarnamio ar sodo sklypo naudingą plotą. Kad aplinka būtų ne tik praktiška, bet ir ypatinga, tinkama visiems laikams, reikia pasirūpinti keletu faktorių. Apsvarstykite susitarimo subtilybes, atsižvelgdami į skirtingas sritis ir rekomendacijas dėl statybos ir remonto.

Savybės ir privalumai

Pastato statyba iš baro su palėpės kambariu namo savininkams suteikia daug privalumų. Skirtingai nuo palėpės, mansarda yra įtraukta į bendrą gyvenamojo ploto filmuotą medžiagą. Tai dokumentuota, tai apšiltinta patalpa, kuri gali būti naudojama bet kokiam paprasto namo kambariui, jeigu yra įvestos komunikacijos.

Medinis namas yra pastebimai lengvesnis nei mūrinis, tačiau jam taip pat reikia kokybiškų ir patikimų pamatų.

Tokio pastato privalumai yra daug:

 • Mediniai namai su mansarda išsiskiria padidintu komforto lygiu.
 • Jie yra patvarūs ir nekenksmingi aplinkai, todėl yra nekenksmingi žmonių sveikatai ir nesukelia alergijos.
 • Medžio masyvo name yra ypatingas mikroklimatas.
 • Jo viduje nėra sauso arba pernelyg drėgno oro.
 • Medžiaga turi aukštas šilumos izoliacijos savybes. Mediena gerai išlaiko šilumą, o tai ypač pastebima šaltuoju metų laiku. Vasarą tokiame būste sukuriama vėsa.
 • Mediena gali būti apšiltinta, apdirbta gipso kartono plokštėmis, dailylentėmis ar kita danga. Tuo pačiu metu sienos išlieka tvirtos ir mažo storio.
 • Dažniausiai šie pastatai yra tipiniai, todėl statyba atliekama greitai ir automatiškai. Norint atsikratyti drėgmės pertekliaus, pateikiamas lengvas sandariklis natūraliu pagrindu.
 • Pati mediena yra atspari deformacijai eksploatacijos metu. Skirtingai nuo kitų tipų statybinių medžiagų, jis nebijo temperatūros kritimo ir kitų nepalankių aplinkos veiksnių.
 • Be to, namai su mansarda yra estetiški. Dėl kūrybiško požiūrio į jų konstrukciją ir interjero išdėstymą galite sukurti ypatingą jaukią atmosferą. Namas iš baro gali būti dekoruotas bet kokiu interjero stiliumi. Medis puikiai derinamas su kitomis statybinėmis medžiagomis. Jų fone jis įgauna išraiškingumo.

trūkumai

Neįmanoma nepastebėti kelių neigiamų medinių namų su mansarda aspektų.

 • Barui reikia kruopštesnės priežiūros. Jis turės būti impregnuotas antiseptikais ir tonuotas.
 • Medienos šilumos izoliacijos savybės yra prastesnės nei rąstinių namų.
 • Retai kada kokia nors mediena nėra paveikta vabzdžių.
 • Tokia statybinė medžiaga yra labai degi ir reikalauja atsparumo ugniai.

Kaip įrengti lauke?

Namų tobulinimas iš baro su mansarda lauke priklauso nuo daugelio veiksnių. Tai yra sklypo dydis, pastatui skirtas plotas, jo padėtis, statybai skirtas biudžetas ir užsakovo skonio pageidavimai. Kadangi šiandien įprasta svetainę naudoti racionaliai ir funkcionaliai, vieno namo geram poilsiui neužtenka.

Paprastai pastatą papildo poilsio zona, kad būtų galima atsipalaiduoti gryname ore. Tai gali būti atvira arba uždara pavėsinė, veranda ar terasa.Pavėsinė nuo verandos skiriasi tuo, kad yra pastatyta atskirai nuo pagrindinio pastato, nėra sujungta su namo siena. Terasa yra ne kas kita, kaip atvira zona prie durų, kurią papildo stogelis arba tentas su surinkimo sistema. Toks klijuotos ar profiliuotos medienos konstrukcijos papildymas suteiks jai didesnį originalumą ir padidins patrauklumą.

Papildomos konstrukcijos buvimas daro namo išorę patogesnę. Kiekvienas pasirinktas objektas yra kruopščiai išnagrinėtas ir projektuojamas. Tai leidžia šiuolaikiniams vartotojams sudaryti patogias gyvenimo ir poilsio sąlygas.

Vietos sutvarkymui galite naudoti įvairius elementus: tentus, skėčius, plastikinius baldus, takų išdėstymą akmenimis ir kraštovaizdžio dizainą.

Viena iš būtinų sąlygų, norint sutvarkyti svetainę su mediniu namu iš baro, yra jo dekoravimas įvairiomis technikomis. Pavyzdžiui, sode galite pastatyti mažas statulėles, patys pasidaryti gražių vazonų. Įdomi ir apželdinimo technika, kuri ypač patraukli projektuojant pavėsines ir terasas prie rąstinio namo. Visi šie veiksniai aptariami projektavimo etape, kiekvienas augalo komponentas parenkamas atsižvelgiant į konkretaus regiono klimato foną.

Vazos ir kiti dekorai gėlėms parenkami vienu būdu visos svetainės dizainui.

Prisitaikymas prie srities

Kiekvienas projektas yra savaip unikalus. Apsvarstykite paklausius projektus:

 • 6 x 4 m. Nedidelis plotas patogus atviram studijos išplanavimui ir erkeriui apačioje, mansarda bus naudojama kaip miegamasis.
 • 6 x 6 m. Įdomus dizaino sprendimas pirmame aukšte svetainei ir virtuvei. Mansardą reikia paimti po miegamuoju. Žemesnės pakopos erdvę galite panaudoti studijos kambariui ir terasai, palėpę paimti po miegamuoju ir balkonu.
 • 6 x 7 m. Čia galima įrengti apatinę pakopą virtuvei, svetainei ir prieškambariui, tada palėpėje bus įrengti 2 miegamieji.
 • 6 x 9 m. Svetainę, virtuvę, nedidelį prieškambarį ir vaikų kambarius geriau įrengti apačioje. Viršutiniame aukšte po mansardos stogu galima įrengti 2 miegamuosius.
 • 7 x 8 m. Pirmame aukšte racionalus virtuvės, vonios, svetainės, prieškambario ir miegamojo išdėstymas. Mansardoje yra holas ir 3 miegamieji.
 • 7 x 9 m. Namas su veranda, vaikų darželis, svetaine ir virtuve yra svetingas. Viršutiniame aukšte yra vietos 2 miegamiesiems.
 • 8 x 8 m. Palėpės zoną paliekame 2 miegamiesiems šeimos nariams. Apatinę erdvę geriau paimti vaikų, erdvią svetainę ir svetingą virtuvę-valgomąjį.
 • 8 x 9 m. Svarbios funkcinės patalpos (virtuvė, vaikų kambarys, svetainė) bus įrengtos apatiniame aukšte. Viršutiniame aukšte turėtų būti įrengti miegamieji arba asmeninė namų ūkių erdvė.

Padidinus filmuotą medžiagą (pavyzdžiui, pastato plotas yra 8 x 10, 9 x 9 m), po erkerio atbrailomis galite praleisti naudingų centimetrų. Jie gali būti naudojami kaip valgomojo zona, žaidimų zona ar poilsio vieta.

Vidaus baldų idėjos

Pagrindinė harmoningos interjero erdvės taisyklė – vieno stiliaus interjero nuoseklumas. Nepriimtina, kad kotedžo palėpėje ar kitose patalpose yra skirtingo temperamento ir istorinio laikotarpio dizaino stiliai. Užmiesčio ar kaimo pastatų su mansarda viduje turėtumėte pasirinkti neutralų dizainą, atsižvelgdami į namų ūkio narių skaičių, amžių ir pomėgius. Pavyzdžiui, karinės ir avangardinės temos neįtraukiamos ten, kur yra vaikų.

Viskam reikia tvarkos ir didžiausio paprastumo, remiantis keturiomis taisyklėmis: erdvumas + lengvumas + funkcionalumas + patrauklumas. Tokiuose namuose medienos gausa projekte yra nepageidautina. Jei jo daug, būtinai reikia maskuoti tekstūrą. Priešingu atveju kyla pavojus namą iš baro paversti medine dėže. Tekstūra turi išsiskirti, antraip susidarys slegianti aplinka.

Baldai tokiems namams parenkami kompaktiški, pageidautina komplekte.Sofa ir foteliai turi turėti patogią ir patikimą transformavimo sistemą. Jie yra patalpinti į svetainę, kurią papildo kavos staliukas su stikliniu stalviršiu, pagamintu iš sustiprinto stiklo.

Stiklas ištempia bet kokį interjerą. Tai padaro erdvę lengvesnę, net jei ji nudažyta kilniu šokolado atspalviu.

Tokio namo sienų ir lubų dekoravimui geriau rinktis šviesius atspalvius. Dėl to galite vizualiai padidinti sienų plotį ir aukštį, ištrindami aiškias grindų ribas. Luboms galite pasirinkti gipso kartoną ir įtemptą plėvelę. Abi medžiagos numato perėjimą prie sienos, kad būtų išryškinta atskira funkcinė zona. Apšvietimui geriau rinktis prožektorius ir lankstų juostinį apšvietimą, įmontuotą į sienas ar lubas.

Sudėtingumo gali sukurti palėpės stogas, kuris yra ir stogas, ir palėpės erdvės sienos. Be to, jame yra sijos, kurios apsunkina lubų dizainą. Kad nesukeltumėte sunkumų dekoruojant, galite sąmoningai pabrėžti sijas, pakabindami ant jų neįprastas lempas, pavyzdžiui, ventiliatorius ar taškus su šviesos srauto pasvirimo kampo reguliavimo sistema.

Statybos ir renovacijos patarimai

 • Namo su mansarda statyba vykdoma aukščiausiame sklypo taške. Medinių pastatų sienų storis turi būti 10 - 15 cm Pirmo aukšto perdengimui mediena turi būti naudojama ant lino-džiuto audinio. Šiuo atveju pertvaros turi būti rėminės.
 • Antrame aukšte (mansardoje) leidžiama naudoti 50 - 100 mm storio strypus. Remonto atveju jie gali būti aptraukti lentomis. Bet kokios pertvaros, sukurtos statybos ar remonto metu, gali būti tik karkasinės.
 • Palėpės grindų pertvaros turi būti karkasinės-skydinės. Minimalus pagrindinės konstrukcijos sienų aukštis turi būti ne mažesnis kaip 2,4 m. Palėpėje šis skaičius yra 2,2 m. Laiptai, vedantys į palėpę, gali būti vieno ir dviejų pakopų. Jo vieta neturėtų slėpti naudingo 1 aukšto ploto. Todėl jį galima prisukti. Pakopų medžiaga turi būti neslidi.
 • Palėpės ir pagrindinio pastato langai turėtų būti dvigubi žieminiai, su varstymo funkcija. Luboms ir grindims būtina numatyti iki 5 cm storio izoliaciją su šilumos ir garų barjerine tarpine. Stogui verta naudoti cinkuotą gofruotą plokštę. Durims geriau rinktis medienos plaušų plokštę.
 • Gegnėms geriau naudoti 5 - 10 cm storio briaunuotą lentą.Trejokliams reikalinga nekraštuota lenta. Norint pratęsti tokio namo gyvenimą, pagrindinė statybinė medžiaga turi būti geros būklės. Svarbu laikytis statybos technologijos pagal visas taisykles.

Įspūdingi įkvėpimo pavyzdžiai

Norėdami atidžiau pažvelgti į idėjos statyti rąstinius namus su mansarda paklausą, padės nuotraukų galerijų pavyzdžiai.

 • Originalus konstrukcijos iš profiliuotos sijos pavyzdys.
 • Įdomus sprendimas su balkonu ir dvišlaičiu stogu.
 • Namas pailgos konfigūracijos ir erkerio atbrailos.
 • Įdomus sprendimas su atraminiais stulpais, balkonu ir dvišlaičiu stogu.
 • Sudėtinga stogo konfigūracija, balkonai, tentai, du įėjimai gretimose namo plokštumose.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pastatyti namą iš baro su mansarda, rasite kitame vaizdo įraše.

be komentarų

Komentaras sėkmingai išsiųstas.

Virtuvė

Miegamasis

Baldai