Viskas apie aukštųjų technologijų vieno aukšto namus

Turinys
 1. Ypatumai
 2. Projektai
 3. Medžiaga (redaguoti)
 4. Dizainas
 5. Gražūs pavyzdžiai

Aukštųjų technologijų stilius yra puikus grožio, praktiškumo ir funkcionalumo derinys. Šia kryptimi pastatyti namai atrodo moderniai ir futuristiškai, išsiskiria neįtikėtinomis geometrinėmis formomis, išskiriančiomis iš įprastų pastatų. Dažniausiai aukštosios technologijos naudojamos vieno aukšto kotedžų statybai. Šiame straipsnyje mes apsvarstysime viską apie aukštųjų technologijų vieno aukšto namus.

Ypatumai

Aukštųjų technologijų vieno aukšto namai savo forma primena kubą, kurio aiškios ribos sukuria saugumo ir komforto jausmą. Tokių pastatų statybai skiriama daugiau pinigų ir laiko, tačiau visa tai atsiperka aukštu komfortu, energiniu efektyvumu ir funkcionalumu. Aukštųjų technologijų namus dažniausiai renkasi ambicingi ir aktyvūs žmonės, mėgstantys apsupti save viskuo nauja. Pagrindiniai šio stiliaus pastatų bruožai yra šie:

 • plokščio stogo su nedideliu pasvirimo kampu buvimas;
 • daug panoraminių langų ir natūralios šviesos;
 • griežtos dizaino linijos ir minimalus apvalumas;
 • stulpelių buvimas.

Namų apdailoje vyrauja juodos, raudonos, geltonos, smėlio, baltos ir pilkos spalvų paletė. Fasadų apdailai naudojamos tik dirbtinės medžiagos, tačiau natūralaus akmens ir medžio turi būti mažiausiai. Dekoruojant namus ypatingas dėmesys skiriamas apšvietimui, jis įrengiamas per visą pastato perimetrą. Kalbant apie aukštųjų technologijų interjerą, jis taip pat turi savo ypatybes, būtent:

 • paviršiaus apdaila atliekama tinku;
 • aukštos lubos ir panoraminis apšvietimas;
 • laiptų, didelių akvariumų ir židinių buvimas;
 • maksimali atvira erdvė, nėra pertvarų (zonavimas atliekamas naudojant baldus ar apdailą).

Namų interjere dekoras bendrame fone neišsiskiria tekstūra ir ryškiomis spalvomis. Norint pabrėžti stilių, namuose turi būti įrengta Smart Home sistema, įmontuota buitinė technika ir moderni elektronika.

Projektai

Projektuojant nedidelius vieno aukšto aukštųjų technologijų namus, juose dažniausiai yra virtuvė, prieškambaris, erdvi svetainė, katilinė, prieškambaris ir dušo kambarys. Kartais projektai suteikia papildomos vietos sandėliukui ar persirengimo kambariui įrengti. Namuose su plokščiais stogais, kuriuose yra tik 1 aukštas, taip pat galite pridėti verandą.

Namų projektai, kurių plotas iki 100 kvadratinių metrų, yra labai populiarūs. m su garažu. Jų išplanavimas klasikinis: svetainė, miegamasis, vonios kambarys, vonios kambarys, virtuvė ir persirengimo kambarys.

Jei priemiesčio plotas leidžia (virš 150 kv.m), tada statybos plane gali būti numatyta mansarda.

Medžiaga (redaguoti)

Nepaisant to, kad aukštųjų technologijų vieno aukšto namai išsiskiria neįprastomis išorinėmis formomis, jų statybai naudojamos dažniausiai naudojamos medžiagos. Tokių modernių pastatų statybai dažniausiai naudojami šie sprendimai:

 • putų betonas (labiausiai prieinama medžiaga, tačiau jai reikalinga dekoratyvinė apdaila);
 • keraminiai, akytojo betono blokeliai (jie yra labai patvarūs, patogūs kloti, yra nebrangūs ir turi mažą šilumos laidumą);
 • plyta (patikima ir patvari medžiaga).

Taip pat yra medinių namų (iš baro), jie puikiai dera prie kraštovaizdžio dizaino ir harmoningai derinami su kitais pastatais. Vieno aukšto namai gali būti statomi iš medžio, naudojant karkasinio skydo metodą.

Pagrindinis aukštųjų technologijų namų bruožas yra neįprastas stogas. Jis yra visiškai plokščias ir turi nedidelį nuolydį, todėl tokių stogų įrengimui naudojamos PVC membranos.

Kadangi aukštųjų technologijų vieno aukšto namai yra lengvi, jie įrengiami ant sustiprinto pagrindo arba koloninio pagrindo. Tam papildomai reikia įsigyti kolonų ir betono.

Dizainas

Hi-tech pasižymi maksimaliu funkcionalumu, todėl patalpų dizainas turi būti ne tik stilingas, bet ir be visų nereikalingų dalykų. Kambarių interjere yra griežtas zonavimas. Apdaila atliekama veidrodžiu, stiklu ir plastiku. Pagrindinis dizaino bruožas yra gausios šviesos buvimas, kiekviename kambaryje jis dekoruotas skirtingai.

 • Svetainė. Apdailą pristato modernių ir tradicinių medžiagų derinys: plastiką papildo akmuo, stiklas ir metalas. Labai populiarios plytų ir betono faktūros, kurių fone puošniai atrodo griežtų formų baldai su paprastais fasadais ir atvira tekstūra. Minkštiems baldams pasirenkamos patogios sofos su odiniais apmušalais. Interjere turi būti plastikinis arba stiklinis kavos staliukas.
 • Vonia. Sienos šiame kambaryje dekoruotos didelėmis vienspalvėmis plytelėmis. Priklausomai nuo patalpos ploto, galite rinktis tiek šviesius, tiek tamsius dangos tonus. Gražiai atrodo pilkos ir smėlio bei baltos spalvos derinys. Dažnai aukštųjų technologijų interjere galite rasti natūralaus medžio apdailą. Norint palankiai pabrėžti dekorą, naudojamas sienų ir lubų apšvietimas. Santechnika pasirenkama metalinių atspalvių.
 • Miegamasis. Šios patalpos išsiskiria ergonomika, paviršių apdaila jose atliekama naudojant natūralias medžiagas. Grindys dažniausiai yra pastelinių atspalvių laminatas arba parketas. Romantiškai atmosferai miegamuosiuose sukurti įrengiama reguliuojama apšvietimo sistema. Tekstilė parenkama šviesių spalvų iš lengvų audinių.
 • Virtuvė. Šio kambario dizainas numato dviejų zonų buvimą: valgomojo ir darbo. Įranga ir visi virtuvės reikmenys išdėstyti griežtai laikantis ergonomikos reikalavimų. Virš didelio stalviršio įrengtas ryškus apšvietimas. Jei pageidaujama, virtuvių interjeras gali būti papildytas poilsio zona ir televizoriumi.
 • Prieškambaris. Įrengdami koridorių, rinkitės šviesius baldus, apdailą, įmontuotą apšvietimą ir blizgias įtempiamas lubas. Sandėliavimo vieta yra paslėpta už spintos su blizgiu arba veidrodiniu paviršiumi. Prieškambario dizaine visada yra didelis veidrodis, po kuriuo galite pastatyti konsolinę lentyną.

Aukštųjų technologijų stiliumi dekoruotų kambarių interjere neleidžiama naudoti daug dekoro. Galite papildyti dizainą juodai baltais plakatais, šeimos nuotraukomis, gėlių vazomis.

Gražūs pavyzdžiai

Šiandien yra daugybė aukštųjų technologijų vieno aukšto namų projektavimo projektų, kurių kiekvienas turi savo ypatybes. Norėdami pastatyti nedidelį modernaus dizaino kotedžą, galite pasirinkti iš kelių projekto variantų.

 • Mūrinis namas plokščiu stogu. Išorinis fasadų apkalimas turėtų būti sniego baltumo tinku ir įdėta keletas šiltų atspalvių medinių plokščių. Kairiajame pastato sparne galima įrengti miegamąjį, svetainę ir vonios kambarį, o dešiniajame – virtuvę, vaikų darželį ir vonios kambarį. Svetainę geriausia įstiklinti, prie jos galima pritvirtinti terasą lauke.
 • Originalus namas su įmantriu išorės dizainu. Toks projektas idealiai tinka drąsiems kūrėjams, turintiems nepaprastą skonį. Poilsio zona šiame name atvira, ją atstoja apvali terasa. Kad visi šeimos nariai jaustųsi patogiai, išplanavime turi būti kelios miegamosios zonos, gerai apšviestas vonios kambarys, svetainė ir valgomasis sujungtas su virtuve.

Peržiūrėkite aukštųjų technologijų vieno aukšto namo apžvalgą.

be komentarų

Komentaras sėkmingai išsiųstas.

Virtuvė

Miegamasis

Baldai