Viskas apie aukštųjų technologijų kotedžus

Turinys
 1. Ypatumai
 2. Projektai
 3. Dizainas
 4. Gražūs pavyzdžiai

Aukštųjų technologijų kotedžas – tai daugiafunkcis namas, kurio dizainas sugėrė fantazijas apie mokslinės fantastikos idėjas. Namo ypatybės leidžia nukrypti nuo tradicinių pamatų. Kotedžų projektuose sumaniai derinami naujausi architektūros mokslo pasiekimai ir diskretiškas dizainas. Šiame straipsnyje mes apsvarstysime viską apie aukštųjų technologijų kotedžus.

Ypatumai

Aukštųjų technologijų kotedžų eksterjero bruožai sėkmingai derina aiškias modernias formas su elegantišku universalumu. Toks namas tampa sėkmingų žmonių pasirinkimu, kurie randa komfortą projektuose, kuriuose nėra architektūrinio pertekliaus. Pagrindinės aukštųjų technologijų namų savybės yra šios:

 • ekscentriškumas - stilius modernus ir tik vystosi nekilnojamojo turto rinkoje; stiliaus populiarumas gerokai pranoksta jo sklaidos greitį projektuose, todėl išbaigtos konstrukcijos stebina savo paprastomis, bet tuo pačiu grakščiomis ribomis ir patraukia dėmesį;
 • aiškios geometrinės figūros - aukštųjų technologijų architektūra išsiskiria griežtomis stačiakampėmis ir kubinėmis savybėmis, tarp kurių nėra dekoratyvinių pertekliaus; nepaisant to, bendra projektų išvaizda visada atrodo labai įspūdinga ir elegantiška;
 • Plokščias stogas - tai daugiafunkcis namo išplanavimas, kuriame plokščias stogas gali gerokai išsikišti už pagrindinio pastato ribų ir tarnauti kaip papildoma poilsiui įrengta vieta, dažniausiai terasa;
 • stiklo ir veidrodžio paviršių buvimas - tai dar vienas pagrindinis kotedžų bruožas, kuris yra ne tik dekoratyvus, bet ir praktiškas; langai tokiuose projektuose visada yra labai platūs, todėl į namus prasiskverbia pakankamas dienos šviesos kiekis ir vizualiai padidina patalpų erdvę;
 • minimalizmas - ribotas architektūrinių technikų skaičius, įvairios medžiagos ir dekoro įrankiai, naudojami planuojant projektą, leis pasiekti šiuolaikišką kotedžo išvaizdą.

Svarbu! Aukštųjų technologijų projektai kuriami naudojant aukštųjų technologijų įrankius ir programas, todėl dažnai yra prijungiami prie populiarios „išmaniųjų namų“ sistemos.

Projektai

Šiuolaikiniai kotedžai yra paprastos, ergonomiškos išvaizdos, derinamos su dideliu funkcionalumu ir ekonomiškumu. Projektai kuriami taip, kad būtų pasiekta geometrinė pusiausvyra. Dažniausiai jie yra išdėstyti simetrijos tvarka arba dėl plokščio stogo jie savo išvaizda primena keletą dėžių, kurios yra sulankstytos į vieną sudėtingą struktūrą. Statybos metu dažniausiai naudojamos šios medžiagos:

 • metalas;
 • gelžbetonis;
 • sustiprintas stiklas;
 • putplasčio blokai;
 • natūralus akmuo.

Rečiau kotedžuose yra plytų ir medienos elementų. Paprastai aukštųjų technologijų projektai išsiskiria plokščiu stogu ir panoraminiais langais nuo lubų iki grindų, tačiau yra variantų su klasikiniu dvišlaičiu stogu. Pageidautina naudoti stiklo arba polikarbonato audinius kaip vidines pertvaras zonavimui. Kiekviena namų zona turi būti funkcionali ir turėti praktinės naudos. Piktnaudžiavimas architektūriniu dekoru yra nepriimtinas - kotedžo tipas turi būti aiškiai apgalvotas.

Taigi atvira plokščio stogo dalis ar veranda dažnai paverčiama papildoma poilsio vieta ir apstatoma baldais.

Dizainas

Pagrindiniai aukštųjų technologijų projektų reikalavimai yra taisyklingų aiškių linijų laikymasis projekte, taip pat šviesiai santūrios spalvų paletės derinimas. Visa tai sukuria tam tikrą minimalizmo ir verslo elegancijos efektą. Dažniausiai interjeras daromas lofto stiliumi. O novatoriški metodai leidžia teisingai integruoti aukštąsias technologijas į namų tobulinimą ir padaryti jį aukštųjų technologijų bei daugiafunkciniu veikimu.

Stiklo ir veidrodžio elementai kartu su įvairiais apšvietimo šaltiniais leidžia vizualiai padidinti patalpų erdvę, neatimant komforto jausmo. Dekoruojant fasadus, paprastai naudojamos brangios medžiagos, kad namo dizainas neatrodytų pernelyg paprastas.

Mediniai elementai kartu su metalu ar betonu padaro fasadą gyvesnį ir patogesnį.

Gražūs pavyzdžiai

Klasikinė aukštųjų technologijų kotedžo versija, kurioje sėkmingai dera minimalizmas ir elegancija. Namas paprastos konstrukcijos, bet atrodo gana įspūdingai. Dideli panoraminiai langai suteikia papildomos šviesos namo patalpoms, o plokščias stogas išskiria pastatą iš tradicinių variantų.

Aiškios linijos ir kompetentingas funkcinių zonų suskirstymas daro namų dekoravimą praktišku ir tuo pačiu jaukiu.

   Veranda-terasa ir atvira panoraminė zona į kiemą vizualiai padidina erdvę ir leidžia pasiekti norimą koncepcijos modernumo efektą.

   Aukštųjų technologijų namo apžvalga žemiau esančiame vaizdo įraše.

   be komentarų

   Komentaras sėkmingai išsiųstas.

   Virtuvė

   Miegamasis

   Baldai