8x10 m namo projektas su mansarda: gražios idėjos statybai

Turinys
  1. Ypatumai
  2. Statybinės medžiagos
  3. Projektai
  4. Gražūs pavyzdžiai

Namas su mansarda yra praktiška konstrukcija, kuri atrodo ne tokia didelė nei klasikinis dviejų aukštų pastatas, tačiau tuo pačiu yra pakankamai didelis visos šeimos patogumui. Pritaikykite namo su mansarda erdvę, kurios matmenys yra 8 x 10 kv. m gali būti daroma įvairiais būdais, atsižvelgiant į šeimos sudėtį, kiekvieno jos nario interesus ir poreikius.

Ypatumai

8 x 10 namas su papildoma mansarda gali turėti daug privalumų. Būtent todėl pastaraisiais metais tokie pastatai tampa vis paklausesni.

Palėpę statyti pigiau: galite sutaupyti statybos darbams, apdailai taip pat reikia mažiau medžiagų. Be to, mansarda nėra laikoma visaverčiu antruoju aukštu, o tai naudinga teisiniu požiūriu.

Be to, tokiame name yra ne mažiau vietos nei dviejų aukštų. Tai reiškia, kad įrengę palėpę galite sau leisti perteklių. Pavyzdžiui, galite sukurti persirengimo kambarį, savo biurą darbui namuose arba kūrybinių užsiėmimų dirbtuves. Ši parinktis tinka ir didelėms šeimoms. Vaikai gali lengvai apsistoti palėpėje, palikdami visą pirmąjį aukštą savo tėvams.

Tokiame name daug šilčiau. Visų pirma, dujas lengviau nešti į palėpę nei į antrą aukštą. Be to, pro stogą šiluma neišeina, ypač jei jis papildomai apšiltintas. Laimei, dabar yra daugybė šiltinimo būdų, todėl galite pasirinkti sau tinkamiausią.

Jei palėpė komplektuojama atskirai arba tiesiog daroma paskutinė, tuomet darbus ten galima atlikti neiškeliant nuomininkų iš pirmo aukšto.

Ir galiausiai mansarda atrodo gana neįprasta. Tai reiškia, kad ten galite įrengti originalias patalpas, pasitelkę visą savo fantaziją.

Tačiau, be daugybės privalumų, tokie pastatai turi ir savo trūkumų. Dauguma jų – dėl to, kad statybos metu buvo padaryta tam tikrų klaidų. Pavyzdžiui, netinkamai parinkta medžiaga, pažeistos kai kurios technologijos ir pan. Dėl to viršuje gali būti šalta.

Trūkumai – per didelė langų kaina. Stoglangiai, kaip taisyklė, kainuoja pusantro ar du kartus daugiau nei įprasti. Todėl nusprendę įrengti tokio tipo namą, turite būti pasiruošę papildomoms išlaidoms.

Taip pat turite būti atsargūs dėl baldų išdėstymo. Į šią namo dalį nedėkite per sunkių daiktų, geriau pasiimti lengvas medžiagas.

Tai taikoma viskam, įskaitant stogo dangą, baldus ir baldus. Perkraunant pamatą, ant sienų gali atsirasti įtrūkimų.

Statybinės medžiagos

Mansarda, kaip ir bet kuris kitas kambarys, gali būti pastatytas iš skirtingų medžiagų. Tai yra mediena, plytos ir putplasčio blokai. Kiekviena medžiaga turi ir privalumų, ir trūkumų.

Pastaruoju metu populiariausias pasirinkimas yra mediena. Faktas yra tai, kad aukštas pastatų ekologiškumas dabar yra labai vertinamas. Pagal šį parametrą medis puikiai tinka. Be to, namas su mansarda iš medienos ar rąstų atrodo patraukliai ir tarnauja kaip tikra svetainės puošmena.

Kita populiari medžiaga, kurią naudoja vasaros gyventojai, yra pelenų blokeliai arba putplasčio blokai. Jie nėra tokie kokybiški, bet iš jų namą galima pasistatyti kuo greičiau.Jie taip pat skiriasi tokiais pranašumais kaip palyginti mažas svoris ir maža kaina.

Negalima nepaisyti nesenstančios klasikos – mūrinių pastatų. Ši medžiaga siejama su tvirtumu ir patikimumu. Mūriniai namai nuo seno buvo laikomi prabangiausiais ir patvariausiais. Dabar jie taip pat nepraranda populiarumo.

Nors pastatyti namą su mūrinėmis mansardos grindimis kainuos daugiau nei statyti lengvą karkasinį pastatą iš putplasčio blokelių, daugelis vis tiek pirmenybę teiks pirmajam variantui.

Galiausiai verta paminėti akmenį. Be kitų medžiagų, jis išsiskiria ilgaamžiškumu ir padidintu šilumos laidumu. Jei pastatą baigsite uolienomis, galite gauti šiltą ir jaukią patalpą, kurioje nebus bijoti jokių šalnų.

Taip pat priimtini variantai, pavyzdžiui, kelių medžiagų derinys. Pavyzdžiui, namas gali būti visiškai pastatytas iš rąstinio namo, o tada papildomai apšiltintas. Kai kuriais atvejais skiriamas palėpės kambarys.

Projektai

Yra daug įdomių projektų. Galutinis išdėstymas visada parenkamas atsižvelgiant į konkrečios šeimos ypatybes ir patvirtinamas savininkų.

Namas 8x10 mažai šeimai

Tradicinis variantas yra namas su mansarda, kuriame yra gyvenamoji erdvė. Tai gali būti miegamasis tėvams arba vaikams, kurie jau gyvena su savo šeima. Kai kuriais atvejais palėpės laiptai išvedami į lauką, kad gyventojai iš viršutinio aukšto netrukdytų kitiems.

10x8 kambarys kūrybingiems žmonėms

Jei kas nors iš šeimos turi kūrybinių pomėgių, palėpėje gali būti įrengta kaip tik vieta tokiai veiklai. Šiame kambaryje galite įrengti, pavyzdžiui, dirbtuves. Taigi kiekvienas gali būti kūrybiškas, nesiblaškydamas nuo pašalinio triukšmo ir netrukdydamas savo artimiesiems.

Taip pat antrame aukšte galite įrengti siuvimo dirbtuves su greta esančia persirengimo kambariu. Yra pakankamai vietos viskam, ko tam reikia. Taip pat galite papildomai papuošti kambarį dekoratyviniais elementais.

Gražūs pavyzdžiai

Planuodami savo namą su mansarda galite pamatyti gražių baigtų pastatų nuotraukas. Jie padės jums orientuotis, kuria kryptimi turėtumėte judėti, kuri parinktis jums gali tikti. Galite pakartoti pristatytą projektą arba pasisemti įkvėpimo iš paruoštų idėjų ir sukurti ką nors savo.

  • Šviesus mūrinis namas. Pirmasis pavyzdys yra tvirta šviesių plytų konstrukcija, kurią papildo ryškus smaragdinis stogas. Šis spalvų derinys gali būti vadinamas klasika. Namas atrodo stilingas ir tvarkingas. Palėpėje mažai vietos, nes stogas žemas. Tačiau turimos erdvės užtenka kelių asmenų šeimai patogiai įsitaisyti pirmame ir viršutiniame aukšte.
  • Lengvas pastatas. Jei pirmasis variantas yra tikra klasika, tada antrasis atrodo modernesnis. Šviesias sienas papildo kavos spalvos vamzdynas ir langų rėmai. Dalis stogo apsaugo balkoną ir prie kambario pritvirtintą mini terasą nuo blogo oro. Taigi vietos užtenka ne tik pastato viduje, bet ir išorėje. Tai suteikia galimybę ilgais vakarais mėgautis supančios gamtos grožiu ir grynu oru.
  • Namas su automobilių stovėjimo aikštele. Po šio namo stogu yra vieta ne tik visiems šeimos nariams, bet ir geram automobiliui. Nedidelė automobilių stovėjimo aikštelė apsaugota nuo karščio ir lietaus, todėl bent kuriam laikui gali nesunkiai pakeisti garažą.

Pats namas panašus į ankstesnį – šviesesnis pagrindas, tamsus dekoras ir daug žalumos, kuri puošia pastatą ir daro jį vaizdingesnį. Mansardoje yra ne mažiau laisvos vietos nei apatiniame aukšte. Ten visiškai įmanoma įrengti svečių kambarį, darželį ar dirbtuves, todėl vietos užteks visiems. Toks namas su mansarda tiks tiek jaunai porai, tiek gausiai šeimai.

8x10 namo su mansarda apžvalgą rasite kitame vaizdo įraše.

be komentarų

Komentaras sėkmingai išsiųstas.

Virtuvė

Miegamasis

Baldai